Homy Therapy olarak kişiler verilerinizi önemsiyor ve koruyoruz. Bundan dolayı sadece kullanıcı adı yani rumuzunuz ile görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Uzmanlar vb. kurumlarla hiçbir kişisel bilginiz paylaşılmamaktadır. 

HomyTherapy’de, uzmanları detaylı incelemeden sonra sistemimize dahil ederiz.

HomyTherapy.com.tr adresinde bulunan bütün uzmanların diploma ve özgeçmiş bilgileri sisteme kayıt olmadan önce ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde incelemeye alınmaktadır. Lisansını tamamlamamış, danışmanlık alanında deneyim sahibi olmayan hiçbir uzmanla çalışmıyoruz.

www.homytherapy.com.tr olarak kişisel verilerinizin güvenliği, korunması noktasında azami dikkat ve hassasiyet gösteriyoruz. Bu kapsamda websitemizi ziyaret eden ve üyelik kaydı oluşturarak hizmetlerimizi kullanan kullanıcılarımızın kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ve ilgili diğer mevzuat hükümleri ile Kişisel Verileri Koruma Kurulu kararlarına uygun şekilde işlemeye ve muhafaza etmeye büyük önem veriyoruz. 

Bunun yanında kullanıcılarımızın ve uzmanlarımızın kişisel bilgileri birbirleriyle paylaşılmamakta olup veritabanlarımızda şifreli şekilde saklanmaktadır. 

Online seanslar, yüz yüze terapilere oranla çok daha uygun maliyetlidir. Belirlediğimiz fiyat baremi tamamen piyasa koşulları ve doktorlarımızın ünvanlarına göre oluşturulmuşturur. 

  • Ödemeler kredi kartı veya banka kartı ile yapılabilmektedir.
  • Havale ve eft ile ödeme alınmamaktadır.

Tüm kişisel bilgileriniz, ulusal ödeme işlemcisi tarafından korunarak güvence altına alınmaktadır. Finansal bilgilerinizin kendi bünyemizde saklanması söz konusu değildir.

Mobil uygulamamız çok kısa zamanda yayında olacaktır. Telefonunuzda bulunan tarayıcınızdan güvenli ve kesintisiz bir şekilde görüşmelere katılabilirsiniz. 

Kendi uzaktan görüşme sunucularımız üzerinden görüşmeler gerçekleştirilmektedir. Uzman veya Danışan panelinden randevu saatinizde bağlanarak görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Alınan randevuların hiçbirinde üçüncü bir mecrada (telefon, skype, zoom, whatsapp gibi sistemler) görüşme sağlanmamaktadır. İletişim bilgilerinize gerek duyulmamaktadır.

HomyTherapy.com.tr adresinde hizmet alan hastalarımızın gizliliği ve güvenliği önceliğimizdir. Kişisel bilgiler ve danışana ait diğer veriler her zaman güvende ve gizli tutulmaktadır.

Verileriniz, "Paylaşımsız"  sunucularımızda en üst güvenlik seviyesinde saklanmaktadır. Yapılan görüşmeler, gizlilik ilkesine uygun şartlarda uzman ve danışan dışında 3. şahısların ulaşamayacağı şekilde uçtan uca şifrelenerek hizmet verilmektedir. Görüntülü, sesli veya yazılı olarak yapılan görüşmeler sitemiz üzerinden gerçekleşmektedir ve özel hayatın gizliliği ilkesi kapsamında hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır.
 

Uluslararası tüm ödeme yöntemleri web sitemizde aktif bulunmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun online görüşme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bunun yanında sunucularımız Türkiye sınırları içerisinde olduğu için uzmanların müsaitlik durumları Türkiye saatlerine göre belirlenmektedir.

Görüşme saati öncesinde oluşturduğunuz randevunuzu iptal ederek yeni tarih ve saatiniz için tekrar randevu oluşturabilirsiniz. 

  • Kendinize veya başkasına zarar verme düşünceleri ortaya çıktığında
  • İntihar düşünceleriniz olduğunda
  • Acil bir kriz anında
  • İlaç tedavisi ve rahatsızlık tanısı gerekli olan durumlarda platformumuzu kullanmamalısınız, bu durumlarda lütfen en yakın sağlık kurumuna başvurun.

Soru, sorun ya da görüşlerinizi turkiye@homytherapy.com - info@homytherapy.com adresinden bize iletebilirsiniz.

Bunun yanında whatsapp destek hattımızdan bize doğrudan iletebilirsiniz (0850 308 9981)

 

Bugüne kadar yapılan birçok çalışma, çevrimiçi tedavinin yüz yüze tedavi kadar etkili olduğunu göstermiştir.

Bununla ilgili ek olarak uzmanlara da aklınıza takılan bu tarz soruları ücretsiz olarak sorabilirsiniz. 

www.homytherapy.com.tr adresinde Giriş&Kayıt sekmesinden üyelik tipi Kullanıcı/Danışan seçip üyelik formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

Danışan kaydı için tıklayın

Uzman kaydı için tıklayın

Uzmanlarımızın takvimlerini kontrol ederek, uygun oldukları saatlerde bir sınırlama bulunmadan seans alabilirsiniz.

Telefonla seanslara katılabilirsiniz. Önermiş olduğumuz tarayıcılar olarak Google Chrome, Opera, Safari kullanabilirsiniz. 

turkiye@homytherapy.com mail adresine hesabınızı kapatmak istediğinizi belirten bir mail attığınızda hesabınız en kısa sürede kapatılacak ve bilgi verilecektir. 

Hesabım/Kişisel Bilgilerim kısmından istediğiniz bilgileri güncelleyebilirsiniz.

Bunun yanında Hesabım/Hesap Ayarları kısmından şifrenizi değiştirebilirsiniz.